Heljos to centrum handlowe zajmujące się sprzedażą artykułów gospodarstwa domowego oraz sprzętu RTV i AGD. Prowadzimy również sprzedaż internetową. Posiadamy w swojej ofercie największy w regionie wybór produktów do domu. U nas Klient jest najważniejszy! Dzięki szerokiemu asortymentowi jesteśmy w stanie sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów zarówno detalicznych jak i hurtowych.

Firma Heljos jest sklepem-hurtownią, w której znajdą Państwo wysokiej jakości towary w przystępnych cenach oraz zostaną Państwo obsłużeni przez wyspecjalizowaną kadrę z długoletnim doświadczeniem, która z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania.

Heljos Sp. z o.o. posiada długoletnie doświadczenie w sprzedaży towarów RTV i AGD. Firma rozpoczęła swoją działalność w listopadzie 2006 roku w budynku przy ulicy Brzeskiej 172. Od tego czasu nastąpił ogromny rozwój firmy oraz podział na dwa odrębne profile działalności: sprzedaż Artykułów Gospodarstwa Domowego nieelektrycznego oraz AGD RTV i produktów IT.

Obecnie firma dysponuje obiektem o powierzchni 4200m2 mieszczącym się w Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej 172 gdzie znajdują się magazyny, hale ekspozycyjne i biura, główne centrum logistyczne Heljos. W dwupoziomowym budynku prowadzona jest zarówno sprzedaż detaliczna jak i hurtowa.

W 2009r. Spółka otworzyła filię w Terespolu, gdzie w dwóch odrębnych obiektach handlowych prowadzona jest sprzedaż RTV i AGD, akcesoriów dziecięcych i zabawek oraz artykułów ogrodniczych.

Dziś Heljos Sp. z o.o. jest jednym z większych dystrybutorów artykułów gospodarstwa domowego w Polsce środkowowschodniej oraz czołowym salonem sprzedaży RTV i AGD w powiecie bialskim.

Aby zapewnić profesjonalną obsługę i błyskawiczną dostawę, towary dostarczamy zarówno za pośrednictwem własnej floty transportowej jak i za pośrednictwem spedycji zewnętrznej.

 

 

raty  tefal grill

alebre   

 

Nagrody i wyróżnienia Gazetki promocyjne
gazetka

 

Heljos sp. z o.o.
21-500 Biała Podlaska
ul. Brzeska 172


AGD 83 344-70-50
RTV 83 344-70-42
Sprzedaż internetowa 83 342-44-27
Magazyn/Serwis
83 344-70-40